Good Things

Maksimaalne kvaliteet


Tahame olla parim koostööpartner oma klientidele. Siinset automatiseeritud tootmisprotsessi kontrollivad kogemustega trükispetsid, kes nõustavad klienti ning vajadusel muudavad masinate seadistust.

Täiustame oma protsesside hindamiskriteeriume pidevalt, jälgides nii trüki ettevalmistust kui ka kogu tööprotsessi. Igal kliendil on oma müügijuht, kes on kursis kliendi ootustega. Me pakume konkurentsivõimelise hinna ja kõrge kvaliteediga trükiteenust ning parimat klienditeenindust.

Printalli trükikotta on investeeritud üle 30 miljoni euro. Meie masinad ja tehnoloogia on kõrgetasemelised ning tehnoloogiate arendamine ja juurutamine jätkub pidevalt. Moderniseerimise käigus on siia paigaldatud kaks Agfa Avallon CTP plaadimasinat, ajalehe-, ajakirja- ja poognatrükimasinad, kaks liimimisliini, UV-laki seade, kolm Müller Martini traatimismasinat, insertimis- ja kiletusliin jpm.Saame toota väga erinevaid trükiseid – nii väikse- kui suuretiraažilisi ajalehti, nii õhemate kui suuremahulistena. Meil on väga suured kogemused kõrgekvaliteediliste ajakirjade valmistamisel. Printallis valmivad nädala- ja kuukirjad, kõrgekvaliteedilised elustiiliajakirjad, reklaammaterjalid ning eksklusiivsed tootekataloogid. Oleme võimelised valmistama eri formaadis tooteid, mille tiraažid on alates mõnest tuhandest kuni miljonite eksemplarideni. Meie järeltöötluse seadmetega saab köita ajakirjad nii traat- kui ka liimköitesse, pakkida üksiknumbrid kilepakendisse ning lisada ajakirja vahele erinevaid liiteid jpm.