Good Things

Baltimaade moodsaim trükikoda

Trükikoda Printall asutati 1971.aastal, sama aasta septembris väljus siit ka esimene ajaleht. Pikkade aastate jooksul oleme omandanud hindamatuid teadmisi klientide vajadustest ning õppinud tagama maksimaalset trükikvaliteeti.

Printall on orienteeritud pidevale arengule ja eesmärkide täitmisele. 2004. aastal avasime Baltimaade moodsaima trükikoja. Siin trükitakse enamik Eestis ilmuvatest ajalehtedest-ajakirjadest ning suur osa reklaamiväljaannetest.

Printall trükib

– kõrgekvaliteedilisi ajakirju ja ajalehti

– reklaammaterjale, toote- ja teenustekatalooge- aastaraamatuid

– pehmekaanelisi raamatuid

– kõikvõimalikke muid trükiseid

Piiranguid ei ole, meie tipptehnoloogiline seadmepark on suuteline pakkuma palju enamat, kui kliendid on siiani osanud tahta. Uue trükikoja avamine sai võimsaks mootoriks Printalli majandustegevusele. Oleme Eesti juhtiva majanduslehe Äripäev koostatava trükitööstuste edetabeli tipus alates 2005. aastast.Alates 1998. aastast kuulub AS Printall meediakontsernile Ekspress Grupp, mis 2007. aasta kevadel viis esimese Baltimaade meediaettevõttena oma aktsiad börsile.

Printall rahvusvahelisel turul

Printalli eksporttoodangu osakaal on üle 65% kogukäibest. Meie kliendid on Rootsist, Norrast, Venemaalt, Soomest, Taanist, Balti riikidest, Inglismaalt, Hollandist, Prantsusmaalt, Saksamaalt. Sealsete klientide kaudu jõuavad meie trükised ka Hiinasse, USAsse, Aafrikasse ehk üle kogu maailma.

Printall tegutseb vastavalt ISO12 647  standardile, mis vastab UGRA/Fogra Forschungsgesellchaft Druck e.V. standarditele. Lisaks trükkimisele võime transportida valmistoodangu mis tahes maailma punkti. Ettevõte annab tööd üle 200 inimesele.